Spím, poslouchám, skládám

25. září 2012 v 15:02 | K. |  Zápisky ze života
Dnes je mi celkem na nic. A to jsem včera měla tak dobrý den! Chce se mi spát, protože nám po třech letech opět dali hodinu na sedm. Ne že by to bylo bůh-ví jaké zlo, ale musím si na to opět zvyknout. Dnes je mi vlastně celkově ne úplně dobře. Mám rýmu, bolí mě v krku a cítím se tak nějak nemocně. Zřejmě jsem něco chytla. Ale to nevadí. Udělám si volno - oželím kytarový soubor - a zítra mne zase můžou čekat ve škole.

Nejsem ve své kůži, jsem trochu nemocná. Kapesníky se mi hromadí. Ovšem včerejšek, ten za to stál! Má opětovná návštěva Tesca totiž přinesla (překvapivě) ovoce. Ulovila jsem tam jedno výborné CD, které mi ve sbírce ještě chybělo. Bon Jovi a jejich Greatest Hits, jak praví přebal, to je parádní výběr toho nejlepšího od Joviů. Tuhle kapelu jsem nikdy nijak moc neposlouchala, ale líbili se mi. To ne že ne. Proto mám z tohoto "úlovku" velikou radost. Kdybyste věděli, za jakou cenu jsem to tam zastihla, byli byste šťastní se mnou.

Co se týče skládání, tak jsem včera dokončila čtvrtý - toť téměř finální - part mé skladby, která nese prostý, zapamatovatelný, avšak naprosto dokonalý a výstižný, název 23. Instrumentální skladba, které už chybí pouze jedna poslední (!) kytara. To budou ovšem jen "obyčejné" akordy, doplnění do už tak úchvatné skladby. Kapele se líbí. Mně taky. Ach, jak se mi začíná dařit. Už vidím, jak za malý okamžik půjde vše proti mně...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vše na tomto blogu je autorského původu, který přisuzuji sobě. Co se ale nedozvím, to mi neublíží. Proto se hodně snažte, abych na případné kopírování nepřišla.