Má aktivita-neaktivita

21. října 2012 v 21:03 | K. |  Zápisky ze života
Miluju album Clockwork Angels od Rush. Je to až neskutečné. Opět mě to strhlo. Geddy Lee a jeho úžasné basové linky, Alex s jeho božským soundem a Neil ... no, prostě Neil. To je jedna z kapel, která mě nyní provází mou cestou. Proč ta kurzíva? Už jste snad zapomněli, jak se můj blog jmenuje?

Právě poslouchám Dream Theater, učím se chemii, do které se mi vlastně vůbec učit nechce, ale bohužel - nelze jinak. Jelikož jsem z předešlého testu dostala dosti nepěknou známku, tak nehodlám svou chybu opakovat. A to i přes to, že je to jeden z těch předmětů, kterým bych se nejradši vyhnula.

Tento pátek jsem byla na skvělém koncertě. Hráli The Eclipse s Outsiders. Bohužel jsem ale měla dost nepříjemný limit, musela jsem být doma do 10 hodin. Bylo to, řekněme, nervydrásající, strašné, skoro až k pláči. Ale tak co, i přes zpoždění o půl hodiny jsem stihla skoro celé Eclipsy. Fajn útěcha. Více o tomto skvělém zážitku napíšu jindy. Teď se opravdu, opravdu, opravdu, opravdu musím učit.

Asi bych se do toho už opravdu měla pustit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vše na tomto blogu je autorského původu, který přisuzuji sobě. Co se ale nedozvím, to mi neublíží. Proto se hodně snažte, abych na případné kopírování nepřišla.