O nějakých těch událostech

25. října 2012 v 17:25 | K. |  Zápisky ze života
Až teď jsem si vlastně uvědomila, že jsem nedopsala onen den, kdy se zastavila Země a já jsem nemohla zůstat na koncert Outsiders. No, ono to vlastně bylo tak, že The Eclipse začali hrát s půlhodinovým zpožděním. To už jsem ale asi psala. Jsem stále v kontaktu s bubeníkem Outsiders a docela si rozumíme, takže mě to celkem mrzelo. Ach, o tom koncertu už se mi nějak psát nechce.

V kytarovém souboru mě učitel přehodil do prvního hlasu, čímž se mi opět navrátila chuť tento soubor navštěvovat. Alespoň na chvíli. Když tam nasadíte hromadu druháků, ale asi jasné, že ten soubor nebude fungovat přesně tak, jak by měl. Ovšem to je jen můj názor, hm.

Jelikož ten můj půjčený smyčec neskutečně strádá, když už jsou ty prázdniny, tak jsem se rozhodla navštívit hudebniny, a při té příležitosti také provětrat obchod s hudebními nosiči. No, nakonec jsem skončila s kalafunou Thomastik pro housle/violu, protože oni přeci kalafuny pro cello nevedou. Nabídka na našem trhu je vskutku ostudná. Nedovedu si představit, že bych měla i takové maličkosti, jako je například ona kalafuna, kupovat přes internet a platit to směšně vysoké poštovné. Opravdu ne. A dále se třemi MC nosiči - kazetami. Vyhrabala jsem tam úplně nový Pražský výběr, Gamma Ray a taky něco od Iced Earth. Každá kazeta za lidových 50,-. To bude zase hudby...

Papoušek nám tu ječí a já bych jej s klidem v duši prodala. Ach, jaký by tu byl opět krásný klid. Já totiž momentálně upřednostňuji ticho. Vlastně jsem ticho upřednostňovala vždy a patrně také vždy budu. U muzikantů to až tak nezvyklé není.
Právě jsem si do uší nacpala špunty a hle, papoušek přestal křičet! Hm, jak krásný je tohle život.

Popravdě, hodně se teď těším na ony listopadové koncerty. Pražský výběr, Sting, ... bude to krásné období. Alespoň doufám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vše na tomto blogu je autorského původu, který přisuzuji sobě. Co se ale nedozvím, to mi neublíží. Proto se hodně snažte, abych na případné kopírování nepřišla.