Pod vlivem oblbováků

30. listopadu 2012 v 13:55 | K. |  Zápisky ze života
Jen si tak říkám, že by možná nebylo špatné něco sem už konečně napsat... K čemu pak ty zápisky jsou, když je píšu jednou za půl roku?

Ano, zrovna jsem se dívala na svůj starý blog. Díky bohu, že jsem jej nesmazala. Naštěstí rozum zastínil stud, který se občas objevil při čtení některých mých starých článků z deníku. Také je pro mne velikou útěchou, že několik posledních měsíců měl můj původní blog v podstatě nulovou návštěvnost - alespoň komentáře o tom svědčily.
Někdy je značně vtipné si číst staré články. Člověk občas vypouští neskutečné plky, ... stejně jako teď já. Ale víte vy, čím to je? Pořád musím brát ty oblbováky. Antibiotika by měla být zakázána, ačkoli mě vůbec nepřekvapuje, že mě všichni nutí to do sebe rvát. Za pár let bude to moje IQ třeba o nějakých 20 bodů nižší, ovšem ... všem by to, kromě mě samozřejmě, prospělo. Člověk taky nerad vidí konkurenci. Ale co s tím... My jsme hráli na cimbály a myši tancovaly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vše na tomto blogu je autorského původu, který přisuzuji sobě. Co se ale nedozvím, to mi neublíží. Proto se hodně snažte, abych na případné kopírování nepřišla.