Dva dny poté

26. prosince 2012 v 16:23 | K. |  Zápisky ze života
Bylo by zvláštní, kdybych nenapsala něco o Vánocích. Proto se toho budu držet a nic vám o nich nenapíšu.

Konečně, ... konečně mám na čem poslouchat své desky. Úleva - aleluja! Oldfield mi tu dnes i včera hrál a papoušek se vážně radoval. Já taky, jelikož jsem si i na "poslech hudby" musela vzít špunty. Nakonec jsem z toho nic neměla, ostatně jako vždy. Takže mám předpokládat, že to byla zbytečná investice? Za to by mohla být čtyři cédéčka...

Abych řekla pravdu, ani psát na blog už mě nebaví. Nebo jinak - bavilo by mě to, kdybych měla co psát. Teď tu nemám klid ani na psaní, ani na hraní (a to jsem si plánovala skladby pro cello na měsíce dopředu), leda tak na občasný poslech hudby z mé zaplněné flashky. Jenže to je přesně to, co jsem nechtěla! Můj život by byl krásný, kdybych neměla tak netolerantní a hnusné, zkažené okolí. Radši bych použila ostřejší výrazy, ale ... asi by to nezapadalo do konvencí mého blogu. Nedivte se, kdybych psala nesmysly. Není tu klid. Nemůžu se soustředit ani na tenhle debilní článek... nemůžu se soustředit na nic.

Myslím, že to nevydržím... je to nesnesitelné.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Namenlos Namenlos | E-mail | Web | 26. prosince 2012 v 18:15 | Reagovat

V tom ti rozumím. Tedy, teď to u nás je normální (kec, co je dnes normální?),  ale někdy to tu mám taky k nevydržení. No, u nás to bývá spíž šílené a schizofrenické.

Frohe Weihnachten auch dir! :3 :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vše na tomto blogu je autorského původu, který přisuzuji sobě. Co se ale nedozvím, to mi neublíží. Proto se hodně snažte, abych na případné kopírování nepřišla.