Fialový déšť, tedy vlastně sníh

23. prosince 2012 v 21:50 | K. |  Zápisky ze života
Aparát je na zkušebně, bez mého vědomí na něm taky proběhla již první pitva. Říkám si; "no výborně!"

Je to opravdu zvláštní - že by se těm Mayům opravdu povedlo předpovědět něco tak ... no moment. S tímhle tu začínat nebudu. To už by zase, zase, zase bylo nadlouho. Jen je jasné, že měli pravdu.

Na blogu teď moc aktivní nejsem, protože teď špehuju lidi na sociálních sítích - v posledních týdnech jsem si moc oblíbila last.fm, což je taky jeden z důvodů, proč začínám aktivně poslouchat muziku i na pc. Zvláštní. Ukázat dalším lidem svůj ohromný vkus a za pár let se jím ohánět jako důkaz své geniality? Jo, to je taky dost dobrá interpretace mých budoucích záměrů... I když, ... kdo ví.

Tento rok je snad prvním rokem, kdy jsem stihla nakoupit všechny dárky v rekordním čase. A ani to tak nebolelo. Dneska jsem dokupovala poslední dva, což znamená, že jsem to všechno "sfoukla" za necelé dva týdny. Fakt to není špatný... Tímto bych i ráda popřála všem čtenářům a čtenářkám krásné svátky. Ačkoli je dost pravděpodobné, že se zítra ještě ozvu, čekání na večeři (nebo pozdní oběd, chcete-li) bývá často velmi zdlouhavé, nudné, a tak podobně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vše na tomto blogu je autorského původu, který přisuzuji sobě. Co se ale nedozvím, to mi neublíží. Proto se hodně snažte, abych na případné kopírování nepřišla.