Světe div se, on je prosinec

1. prosince 2012 v 17:54 | K. |  Zápisky ze života
Je neuvěřitelné, jak ten čas letí. A já, v Božím objetí, se hrnu dál na dlouhou cestu mým životem. Mým poněkud zvláštním životem... Občas si to neuvědomuju, ale musím teď říct, že jsem nesmírně ráda za tu osobnost, která se ze mě za ta léta stala. Ale vážně. Jsem ráda, že jsem nepodlehla krušnému období, kterému jsem musela čelit, aniž bych si to tenkrát uvědomovala. Abych vše uvedla na pravou míru - svůj život mám ráda, ať už se mi zrovna daří nebo ne. Nechtěla bych být někým jiným.

Světe div se, on je už prosinec. Fakt to neskutečně letí, ten čas. A vy časem stejně zjistíte, že idiota napravit nelze, a že to nedokáže ani sám, tudíž je idiotem po celý jeho život - ne, nezdá se to jen vám. Řeč je o jednom bývalém kamarádovi, aby bylo jasno. Bývalém, bývalém... dvě šance nestačily, antidepresiva už také nepomáhají a já jsem se rozhodla, že se tohle ex-přátelství už do skutečného přátelství nikdy, nikdy, nikdy, nikdy nenavrátí.

Miluju cello, miluju basu, miluju hudbu. Miluju i své infantilní spoluhráče. Kéž by byl i příští rok tak skvělý... Protože víte co? Příští číslo Rock&Popu už budu číst opět po svátcích Vánočních, po oslavách nového roku a taky po konci světa. Přejte mi hodně štěstí, každý muzikant jej alespoň trochu potřebuje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Choe Choe | Web | 2. prosince 2012 v 19:28 | Reagovat

Taky nechápu, jak ten čas letí, je to neskutečné, jelikož já mám ještě září. :-D A co se týče té osobnosti, já bych řekla, že každý by měl být rád, za to, co má a tvoje osobnost mi přijde velmi sympatická už z toho článku. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vše na tomto blogu je autorského původu, který přisuzuji sobě. Co se ale nedozvím, to mi neublíží. Proto se hodně snažte, abych na případné kopírování nepřišla.