Freejazz a miliony koncertů

26. ledna 2013 v 21:04 | K. |  Zápisky ze života
Ať se snažím sebevíc, nikdo se mnou stejně na ty koncerty chodit nechce. A mě to, sakra, už štve. Rozhodla jsem se, že mi to ta trojice milých metalových kumpánů už nebude dál kazit - budu chodit na koncerty sama. Vždyť co je na tom, i když je to velmi, velmi nepříjemné a taky tak trochu "divné", tak se prostě budu muset spokojit jen s cizími lidmi v mé těsné blízkosti během expresivního vystoupení prog-rockové legendy.

Pouslouchám tak trochu freejazz, tak trošku do prog-rocku a baví mě to. Jo, je to fajn hudba. Taková pohodička, ale přitom posluchačsky celkem náročná - je to zvláštní... Tito lidé to dělají z lásky k hudbě, tohle je totální nonmainstream, přátelé. A to nepřeháním. Tito lidé dají své album na internet za "name your price" a zároveň ho hodí i na lastko zadarmo. Opravdu úctyhodné, leč trochu nedůstojné. Ale takový už je život, život muzikantův.

Jak jste si z titulku jistě již stačili přečíst, chystají se miliony koncertů. Já ovšem navštívím jen velmi malý zlomek z nich. Unikne mi Mark Knopfler, Eric Clapton i Kiss (i když už těch mě to ani moc nemrzí), ovšem o to víc se budu snažit dostat na klubová vystoupení. Využiju co nejvíce svých možností, protože některé šance už by se zkrátka a dobře nemusely opakovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vše na tomto blogu je autorského původu, který přisuzuji sobě. Co se ale nedozvím, to mi neublíží. Proto se hodně snažte, abych na případné kopírování nepřišla.