Když mě život začal bavit

4. února 2013 v 9:50 | K. |  Zápisky ze života
Po dlouhé době jsme nemuseli běhat na autobus, abych jej stihla. Po velmi dlouhé době jsme toho ani moc nenahráli. V čem je ale problém? No jistě, přeci v tom, že na mě ti tři začínají mít špatný vliv.

Člověk je tak nějak na vážkách, jestlli jít dál a nic neřešit, nebo jestli se alespoň trochu začít bránit těm sekulárním pokušením. Je to těžké, velmi těžké. Zvláště teď, kdy mě můj život začíná i celkem bavit. Naštěstí mám (alespoň částečně) po boku člověka, který na tuto otázku odpoví za mě. Vím, co je správné a jakou cestou bych se měla vydat, ale i přes to všechno nemůžu upřít jisté sympatie, které k těm třem chovám.

Díky bohu, ten člověk mi ještě připomněl, že nejsem jediná "taková" osoba. Jako by se ode mě očekávalo, že ve svém věku budu tento světský styl života následovat. Je to naprosto nelogické, zvláště, když je to nezákonné. Ovšem, opravdu mě to začíná iritovat. Proč se tohle děje? Proč nemůžou všichni žít normálně a neschovávat se za primitivní alibismus? Nevím, do jaké míry až přerostla debilita některých lidí, kteří se mě do toho také snažili částečně uvrtat.

To, co ale vím jistě, je to, že ať si vyberu jakoukoliv cestu, vždy mám ještě šanci své rozhodnutí změnit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vše na tomto blogu je autorského původu, který přisuzuji sobě. Co se ale nedozvím, to mi neublíží. Proto se hodně snažte, abych na případné kopírování nepřišla.