Újma na vlastní morálce

8. února 2013 v 12:57 | K. |  Zápisky ze života
Pondělí 4. února 2013, 9:54 hodin.

Mám jedno takové pozdní předsevzetí, které bych stejně chtěla splnit.

Zlepším kapelní morálku do té míry, že si ti tři budou ochotni zrušit onen minibar, kteří si zřídili za mým aparátem.

No, řekněme si to na rovinu, tohle jsem opravdu nezvládla. Aniž bych se nějak výrazně snažila, zjistila jsem, že mi to tak vlastně vyhovuje. Já si nebudu všímat jejich zvláštního, řekněme, chování, které mi občas není příjemné a oni se zase budou muset smířit s tím, že se nikdy nenechám na plno strhnout. Ano, nejsou to géniové, dokonce si ani neuvědomují, s jakým člověkem mají vlastně tu čest, jenže to jim nelze mít za zlé. Nebylo jim dáno takového intelektu, ale ano, opět jim nesmím upřít jisté sympatie, které k nim chovám. Opravdu. Nebyla bych si to schopna přiznat, kdybych si nepročítala vlastní články na blogu.

A teď z trochu jiného soudku; jsem opět nemocná. Tedy, nevím kdy jsem byla naposledy nemocná, ale abych pravdu řekla, celkem to teď prožívám. Dny a týdny proležené v posteli jsou v mém "rozvrhu" opravdu citelnou ztrátou času. Díky bohu, že jsou teď ty prázdniny. Jinak by to bylo ... nemilé. I přes to budu muset kvůli nemoci vzdát jednu dost velkou obět - budu muset oželet sobotní zkoušku (ono je to vlastně zítra) a také koncert v jednom nejmenovaném klubu, který by měl být podle všeho vskutku výborný. Zvučná jména jako třeba Tichý poud bezbožné elegie, Clawed Forehead nebo Tezaura. Jejda, ještě že jsem se dala na ten progrock! Jo, tohle mě ani trochu nemrzí. Bylo by to hlavně kvůli těm třem, protože, jak jistě víte, já na tento druh metalu zrovna nejsem. I když co ... ještě tu máme příští sobotu. S velezvučným domácím jménem, akorát už bez těch rozmilých metalistů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vše na tomto blogu je autorského původu, který přisuzuji sobě. Co se ale nedozvím, to mi neublíží. Proto se hodně snažte, abych na případné kopírování nepřišla.